fbpx

Renowacja lakieru, zabezpieczenie lakieru, korekta

Renowacja lakieru - korekta, polerowanie

Najskuteczniejszy zabieg detailingowy

Polerowanie - korekta lakieru to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów detailingowych.
Podczas procesu regeneracji usuwamy wszelkie rysy, skazy i zmatowienia. Usługa przywraca, a nawet potęguje głębię koloru i nadaje szklisty blask karoserii.
Warto podkreślić, że proces odnowy lakieru jest procesem trwałym i zupełnie bezpiecznym.

 • Pakiet I
  600 - 800 PLN 1 dzień
 • Pakiet II
  900 - 1200 PLN 2 dni
 • Pakiet III
  1200 - 1500 PLN 2 dni

Zalety polerowania lakieru

Salonowy blask
 • Idealna powierzchnia lakieru bez wad
 • Podwyższenie wartości rynkowej samochodu
 • Nadanie połysku karoserii
 • Podbicie głębi koloru

Po latach, a czasem już nawet po kilku miesiącach użytkowania samochodu ,stan jego lakieru wyraźnie odbiega od doskonałości. Spowodowane jest to przede wszystkim podatnością nowych lakierów na zarysowania oraz nieodpowiednią pielęgnacją. Renowacja lakieru to proces przywrócenia salonowego stanu karoserii Twojemu pojazdowi, podczas którego w bezpieczny sposób usuwana jest uszkodzona warstwa lakieru. Dzięki takiemu zabiegowi lakier odzyskuje idealny stan, niesamowicie się błyszczy, a kolor jest wyrazisty i ożywiony. Z pewnością warto dodać, że odnowiony lakier zdecydowanie wpływa na wartość pojazdu i powoduje, że ponownie możemy cieszyć się samochodem jakby dopiero co został odebrany z salonu. Należy jednak wspomnieć, że polerowanie aut stało się bardzo powszechne, dlatego swój samochód warto oddać tylko w ręce specjalistów!

*Renowację lakieru – polerowanie auta, zalecamy dla każdego używanego samochodu, szczególnie mytego wcześniej na myjniach automatycznych, bądź pielęgnowanego w niewłaściwy sposób.

Korekta lakieru Lublin w Fabryka Blasku
Szukasz sprawdzonego miejsca w Lublinie, w którym będziesz mógł dokonać korekty lakieru auta? Jesteś w świetnym miejscu! Fabryka Blasku to profesjonalne miejsce, w którym połączone zostało studio kosmetyki samochodowej i myjnia samochodowa. Wykonujemy usługę korekty lakieru na najwyższym poziomie, dbamy o wszelkie szczegóły, świadczymy kompleksowe usługi, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt oraz produkty najwyższej jakości.