fbpx

Detailing auta

Detaling w Lublinie

Zainteresowany? Zgłoś się do nas, a Twoje auto będzie wyglądało jak z salonu! Zapraszamy!

Szukasz sprawdzonego miejsca w Lublinie, w którym będziesz mógł przeprowadzić kompleksowy detailing auta? Jesteś w doskonałym miejscu! Specjalizujemy się w odnawianiu i zabezpieczaniu aut z wykorzystaniem najnowocześniejszych powłok hybrydowych oraz folii ochronnych. Przywracamy samochodom używanym salonowy wygląd, dodatkowo regenerujemy lakiery, odnawiamy wnętrza i myjemy. Podnosimy walory estetyczne i użytkowe pojazdu, co przedłuża jego żywotność, a także zwiększa jego wartość. Na detailing wnętrza auta składa się: czyszczenie, regeneracja wraz z konserwacją miejsca pasażerskiego oraz bagażnika.

Zalety

Salonowy blask
  • Idealna powierzchnia lakieru bez wad
  • Podwyższenie wartości rynkowej samochodu
  • Nadanie połysku karoserii
  • Podbicie głębi koloru

Kluczowe procesy związane z detailingiem wnętrza opierają się na czyszczeniu części tapicerskich, kokpitu, podsufitki wraz z wszelkimi częściami plastikowymi i metalowymi. Głównym celem auto detailingu wewnętrznego jest renowacja najmniejszych elementów, a także przywrócenie stanu fabrycznego auta. Detailing zewnętrzny zaś obejmuje procesy takie jak: regeneracja wraz z konserwacją powłoki lakierniczej, kół, szyb i elementów chromowanych. Regeneracja powłoki lakierniczej odbywa się w trzech stadiach:

  1. Czyszczenie karoserii – czyli usuwanie wszelakich zabrudzeń z powierzchni zewnętrznej auta za pomocą specjalnych środków chemicznych, glinki samochodowej, wody.

  2. Polerowanie powłoki lakierniczej – można przeprowadzić je ręcznie lub za pośrednictwem maszyny polerskiej, past polerskich i padów. Dzięki polerowaniu lakieru możemy usunąć rysy z warstwy klaru, utlenień, wżerów itp.

  3. Konserwacja – czyli wieloetapowe aplikowanie warstwy ochronnej wosku w formie mleczka lub pasty.

Chcesz, aby Twoje stare auto wyglądało jak z salonu? Zgłoś się do nas! Fabryka Blasku jest miejscem, które łączy studio kosmetyki samochodowej i myjni samochodowej. Zapewniamy wykonanie usług na najwyższym poziomie. Dbamy o wszelkie szczegóły. Świadcząc kompleksowe usługi wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i produkty najwyższej jakości! Zapraszamy!