fbpx

Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna

Tarcza ochronna dla Twojego auta.

Powłoka ceramiczna nadaje niesamowitej szklistości i głębi koloru lakierowi, a przy tym co najważniejsze - chroni przed zarysowaniami. Dzięki wyjątkowej gładkości powierzchni powłoki uzyskujemy efekt hydrofobowy, czyli odpychania wody wraz z zanieczyszczeniami.

Zdecydowanie wpływa ona na łatwiejszą pielęgnację pojazdu, spowalnia w znaczny sposób brudzenie, jednocześnie zapobiegając korozji i oksydacji lakieru.

 • Pakiet I - 3 LATA GWARANCJI
  3000 PLN netto 2-3 dni
 • Pakiet II - 5 LAT GWARANCJI
  4000 PLN netto 2-3 dni

Zalety powłoki ceramicznej

CERAMIC PRO 9H
 • Ochrona lakieru przed czynnikami atmosferycznymi
 • Ochrona przed zarysowaniami
 • Nadanie niesamowitej szklistości lakierowi
 • Podbicie głębi koloru
 • Łatwiejsza pielęgnacja samochodu

Powłoki ochronne lakieru są trwałym i skutecznym zabezpieczeniem Twojego samochodu. W dobie ekologicznych lakierów, stały się one bardzo miękkie i podatne na zarysowania nawet podczas procesu mycia! Między innymi z tego względu zaczęto stosować powłoki ceramiczne, które po utwardzeniu się na samochodzie tworzą warstwę szkła. Powłoka na lakier przeciwdziała nadmiernemu rysowaniu się karoserii oraz posiada szereg innych właściwości. Jest odporna na promieniowanie UV oraz ostrą chemię, dzięki czemu nie ma ryzyka, iż lakier po czasie wyblaknie. Dodatkowo ze względu na właściwości hydrofobowe oraz elektrostatyczne samochód o wiele mniej się brudzi, a jego pielęgnacja staje się o wiele szybsza i przyjemniejsza. Olbrzymią zaletą powłok ceramicznych jest również nadanie lakierowi niesamowitej szklistości i podbicie głębi koloru. Karoseria jest zdecydowanie bardziej szklista, błyszcząca, a kolory wyraźniejsze i żywe. Warto podkreślić, iż nałożenie powłoki ceramicznej nie powoduje utraty gwarancji na nowy samochód, a jej cena uzależniona jest od pakietu wybranego przez klienta.

Powłoka ochronna na samochód to sposób na utrzymanie karoserii w świetnej kondycji przez długi czas!

*Powłoki ceramiczne zalecamy dla samochodów nowych bądź używanych uprzednio poddanych procesowi renowacji lakieru.