fbpx

Przyciemnianie szyb

Zabezpieczanie szyb w samochodzie

Zapraszamy do kontaktu

Zabezpieczanie szyb w samochodzie to doskonała propozycja dla każdego, kto dba o swoje auto i ceni komfort jego użytkowania. Wykorzystanie odpowiedniej technologii, specyfików i środków chemicznych pozwala na pokrycie szyb mikroskopijną powłoką zabezpieczającą o niezwykłych właściwościach.

Powierzchnie szyb w samochodzie zabezpiecza się preparatami, które pokrywają ją niewidoczną dla oka warstwą. Jej zadaniem jest wyrównanie tafli szkła i pokrycie mikroskopijnych rysek. Dzięki temu powstaje idealnie gładka powierzchnia o właściwościach hydrofobowych (odpychających cząsteczki wody). Ta właściwość to tak zwany efekt niewidzialnej wycieraczki, co zapewnia znacznie lepszą widoczność, a tym samym bezpieczeństwo zwłaszcza podczas jazdy w deszczową noc. Już od niskich prędkości wyraźnie zauważalny jest efekt odprowadzania wody z szyby czołowej bez konieczności używania wycieraczek. Dzięki temu zmniejsza się ich zużycie oraz ilości wykorzystywanego płynu do spryskiwaczy. Brak konieczności używania wycieraczek chroni szybę również przed zarysowaniami.

Tak gładka powierzchnia jest miejscem, w którym zdecydowanie słabiej utrzymują się zanieczyszczenia. Dzięki temu szyba pozostaje dłużej czysta, a w przypadku pojawienia się zabrudzeń jej wyczyszczenie jest banalnie proste.

Warto podkreślić, że przed nałożeniem Niewidzialnej Wycieraczki lub powłoki ceramicznej na szybę w samochodzie w celu jej zabezpieczenia (np. w Lublinie) należy ją dokładnie oczyścić. Nie wystarczy przetarcie jej ręcznikiem papierowym z płynem do szyb. Konieczne będzie wieloetapowe czyszczenie szyby ze stałych zanieczyszczeń za pomocą odpowiednich środków do mycia szyb i delikatnych ściereczek mikrofibrowych. Dodatkowo należy sprawdzić, czy na szybie nie ma tak zwanych water spotów. Są to ślady po twardej wodzie, których usunięcie wymaga zastosowania odpowiedniego żelu.

Zalety przyciemniania szyb

  • Luksusowy wygląd
  • Ograniczone nagrzewanie wnętrza

  • Zwiększenie bezpieczeństwa
  • Zwiększony komfort podróżowania
  • Zwiększona prywatność

Przyciemnianie szyb ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo. Przede wszystkim podczas wypadku, czy próbie włamania, szkło nie dostaje się do kabiny, potencjalni złodzieje mają trudniejszy dostęp do samochodu, a promienie słoneczne nie oślepiają kierowcę.

Pracujemy tylko i wyłącznie na sprawdzonych przez nas materiałach, przy użyciu najlepszych narzędzi. Olbrzymie doświadczenie oraz testy wykonane na prywatnych samochodach pozwoliły na wyselekcjonowanie tylko najlepszych produktów. Stosowane przez nas termokurczliwe folie do szyb firm 3M oraz SOLAR SCREEN gwarantują najwyższą jakość. Zero kompromisów. Zero zamienników. Zero imitacji.