fbpx

Detailing auta

Detaling auta w Lublinie

Zainteresowany? Zgłoś się do nas, a Twoje auto będzie wyglądało jak z salonu! Zapraszamy!

Mieszkasz w Lublinie lub jego okolicach i jesteś zainteresowany przeprowadzeniem detailingu swojego auta? Najlepszym możliwym miejscem do wykonania tego zabiegu jest Fabryka Blasku. Nasza specjalność to przywracanie aut do praktycznie fabrycznego wyglądu. Wykorzystujemy przy tym folie ochronne nowej generacji oraz specjalne powłoki hybrydowe. Zarówno wnętrze, jak i karoseria Twojego samochodu będą lśnić nowością i czystością.

Zalety

Salonowy blask
  • Idealna powierzchnia lakieru bez wad
  • Podwyższenie wartości rynkowej samochodu
  • Nadanie połysku karoserii
  • Podbicie głębi koloru

Dzięki temu pojazd nie tylko pozostanie w pełni sprawny technicznie przez długi okres czasu, ale także wzrośnie jego wartość w przypadku, gdybyś zdecydował się sprzedać swój samochód. Detailing wnętrza polega na poddaniu zabiegom czyszczącym i konserwującym wszystkich miejsc siedzących, a także tapicerki, wszystkich plastikowych i metalowych elementów wnętrza oraz bagażnika. Detailing zewnętrzny natomiast to dokładne czyszczenie i poddanie zabiegom konserwacyjnym lakieru pokrywającego karoserię, kół, zewnętrznej strony szyb oraz wszystkich chromowanych części. Na proces regeneracji lakieru składają się trzy etapy:

1. Usuwanie zanieczyszczeń z karoserii samochodu z pomocą specjalnie do tego celu przeznaczonych środków chemicznych, a także glinki i wody.
2. Polerowanie lakieru wykonywane ręcznie lub z wykorzystaniem odpowiedniej do tego celu maszyny. Używane są tutaj również specjalne pasty do polerowania. Efektem końcowym zabiegu jest usunięcie z powierzchni lakieru wszelkich rys, śladów utlenienia i wszelkich podobnych uszkodzeń i przebarwień.
3. Zabieg konserwacji polegający na naniesieniu na lakier warstwy ochronnej wosku w postaci np. mleczka.

Zaprezentowany powyżej opis zabiegu wydał Ci się na tyle interesujący, że jesteś zdecydowany na zastosowanie go wobec Twojego auta? Możemy Cię zapewnić, że wykonana przez nas usługa detailingu sprawi, że Twój samochód będzie wyglądał jakby dopiero co wyjechał z salonu. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji dogodnego dla Ciebie terminu.